+372 533 11 099

   parema[at]kuulmiseni.ee

Uued stiilsed kuuldeaparaadid nüüd saadaval

august 26, 2020

Meie kuulmiskeskuses on nüüd saadaval auhinnatud disainiga kuuldeaparaadid Signia Styletto X.

Stiilsed kuuldeaparaadid

 

Tänu vahetatavale kõlarile on uus mudel sobilik suurema hulga erinevate kuulmislanguse tasemete puhul.

Styletto aparaatide laadimiskarp on ühtlasi akupank, mis võimaldab aparaate laadida ka teel olles. Laadimiskarpi ennast on võimalik laadida Qi juhtmevaba laadimise tehnoloogia abil.

Värvivalik

Uutel Xperience põlvkonna kuuldeaparaatidel on integreeritud akustilised liikumissensorid, mis võimaldavad paremini heli vastavalt keskkonnale kohandada.

Kuuldeaparaadid võimaldavad Apple iPhone’i kasutajatel Bluetooth’i teel telefonikõnesid ja muusikat mõlemasse kõrva striimida, ilma lisaseadme abita. Android telefoni kasutajad saavad teha käed-vabad kõnesid lisaseadme StreamLine Mic abil. StreamLine Mic’i on võimalik ühendada ka televiisorite, arvutite vms. Bluetooth toega seadmetega.

Signia Styletto X kuuldeaparaatidel on IP68 reiting – neid võib kanda ka trenni tehes või vihmase ilmaga. Tänu OVP tehnoloogiale, mis muudab oma hääle loomulikuks, on Styletto X ideaalne valik inimestele, kes ei ole varem kuuldeaparaate kandnud.

Kui tunnete huvi, võtke julgesti ühendust ja leppige kokku vastuvõtuaeg. Meil on kohapeal olemas demoaparaadid mida saate proovimiseks koju ja tööle kaasa võtta.

Kuuldeaparaat kõrva taga

Jaga seda artiklit